top of page
ערכים
מה מוביל אותי בדרך

כל אחת והדרך שלה

כשרק התחלתי לעבוד עם עצמאיות, הייתי בונה להן תכניות עבודה יפיפיות, עם לו"זים ברורים ומשימות לכל שבוע. גיליתי שיש נשים שעפות על זה - רק תני להן אקסלים מסודרים והחיים שלהן טובים. ויש נשים שזה מלחיץ אותן - הן פספסו דדליין אחד, וזהו, כל התכנית מתפרקת והן לא פותחות אותה יותר. 

למדתי שלכל אחת מתאים משהו אחר, והחוכמה היא להבין מה הכי יעזור לכל אחת להוציא את התכנית שלה אל הפועל. אין פה נוסחאות מוגדרות. יש את מה שמתאים לך. ואת זה אנחנו נמצא ביחד.

קלות

 

אני מאמינה בקלות. אומרים לנו שכדי להצליח צריך לעבוד קשה. נכון, צריך לעבוד. אבל למה שזה יהיה קשה? למה שזה לא יהיה קל, נעים, זורם? יש שפות שבהן המילה "לעבוד" זהה למילה "לשחק". אני רואה שוב ושוב איך כשאנחנו עובדות מתוך המקומות האלה הכל זורם. גם חשבון הבנק. בכיוון החיובי :)

לעשות טוב

 

בשביל זה אני פה. הכי פשוט שיש.

איזון

 

אני לא מנסה לאזן בין חיים לעבודה, כי זה מרמז שהעבודה נפרדת מהחיים שלי, ממי שאני. אני מנסה לחיות חיים מאוזנים, על כל ההיבטים שלהם. לתת מקום לכל מה שחשוב לי מספיק, בלי להיאלץ לבחור בין לבין. אני מאמינה בגם וגם, ומאמינה שאפשר לעשות את זה באופן מאוזן, שפוי, שמשאיר גם מרחב לנשימה.

חיבור

 

אני מאמינה שחיבור נמצא במהות של הכל. להתחבר לעצמנו כדי לעשות את מה שבאמת עושה לנו טוב, להתחבר ללקוחות שלנו כדי לדעת מה הם באמת צריכים, להתחבר לקהילה שסביבנו כדי לפעול כחלק ממשהו גדול יותר. אני מחפשת בחיי את החיבור בכל מפגש, והוא הסיבה שאני אוהבת כל כך את מה שאני עושה.

קיימות

כל דבר שאנחנו עושות צריך להיות בר קיימא עבורנו ועבור הסביבה שלנו.

עבורנו - כי אם נעשה משהו שאין לנו תשוקה אליו, אם נשחק את עצמנו בעבודה אינסופית, או אם נשקע בעשייה שאין לה קיימות כלכלית, לא נוכל להמשיך לעשות את זה לאורך זמן.

עבור הסביבה שלנו - כי אם מה שנעשה יפגע באנשים שסביבנו או במשאבים שדרושים לנו כדי להמשיך בעשייה שלנו, גם אז לא נוכל להמשיך לעשות זאת לאורך זמן.

עשייה שלוקחת בחשבון את כל ההשפעות שעשויות להיות לה - על עצמנו, על האנשים שסביבנו ועל הסביבה שלנו - תבטיח שנוכל לשמוח בה ולהרוויח ממנה לטווח הארוך.

הקשבה עמוקה

אני מאמינה שאת יודעת הכי טוב מה נכון לעסק שלך, והתפקיד שלי הוא לשאול את השאלות הנכונות כדי להוציא את זה החוצה. אני יודעת שהמשפט הזה הפך להיות סוג של קלישאה, אבל אני באמת מאמינה בו, ורואה את זה קורה בשטח. כשהחלטה מגיעה מתוך תובנה שלך, היא תיראה אחרת לגמרי מאשר אם היית מחליטה על כיוון מסוים כי יועצת אמרה לך. הביצוע יראה אחרת והתוצאות יראו אחרת. אני פה כדי להסתכל ביחד איתך על כל השיקולים הרלוונטיים בצורה שיטתית, לשקף לך את עצמך ואת המציאות, להציע זוויות נוספות להתבוננות, לעשות הערכה קונקרטית של המספרים ולכוון אותך בתוך התהליך הזה. התשובות יהיו שלך. ואת תהיי שלמה איתן.

פתיחות וכנות

 

זה עובד לשני הכיוונים. וזאת הדרך היחידה מבחינתי שבה דברים יכולים לקרות. אני אהיה כנה איתך לאורך הדרך, ואבקש ממך את אותה כנות בחזרה, כדי לאפשר לי ללכת איתך בנתיב שיהיה הכי מועיל עבורך.

למידה מתמדת

 

התשוקה שלי היא ללמוד ולהתפתח, כל הזמן. בזכות הנשים שאני עובדת איתן אני זוכה ללמוד עוד ועוד על אינספור עולמות תוכן, כמו טיפול, עיצוב, פיסול, כושר, תזונה, בריאות, כתיבה, אופנה, תיירות, מדע, איור, אמהות, הורות, זוגיות, מוצרים אקולוגיים ועוד ועוד. החיים שלי הופכים להיות עשירים יותר, וההבנה שלי את העולם מתרחבת ומעמיקה.

מגוון

 

אנחנו מורכבות מכל כך הרבה רבדים ויש מלא דברים שמעניינים אותנו, אז למה יש לפעמים תחושה שמנסים לתחום אותנו להגדרות מצומצמות, להפריד בין המרכיבים השונים שבחיינו ולשים אותם בקופסאות נפרדות? אני לא חושבת שאנחנו צריכות לבחור דבר אחד שאנחנו אוהבות ולעשות רק אותו. גם אנחנו וגם הסביבה שלנו נתרמים כשאנחנו מביאות לידי ביטוי את העושר שנמצא בתוכנו.

compass transparent.png
bottom of page