top of page
פגישות ייעוץ
איך אני יכולה לעזור לך?
Chair

 לעשות דרך ביחד

בסדרת פגישות אלווה אותך לשלב הבא בהתפתחות העסק שלך

Chair

פגישה חד פעמית

לפעמים פגישה אחת זה כל מה שצריך כדי לעשות קפיצה קדימה

Stool

קצר ולעניין - ייעוץ אקספרס

שיחת טלפון של 20 דקות לייעוץ
בשאלה ממוקדת

Chair

 לעשות דרך ביחד

בסדרת פגישות אלווה אותך לשלב הבא בהתפתחות העסק שלך

פינת עבודה.jpg

מחירים

מחיר לשעה - 350 ש"ח.

המחיר המצוין הוא לשעה, לא לפגישה. משך פגישה מומלץ - שעה וחצי.

חבילת שעות

ניתן לרכוש חבילה של 15 שעות (10 מפגשים של שעה וחצי).

לאורך השנים גיליתי שזה מספר השעות האופטימלי אשר מתאים ברוב המקרים על מנת לעבור תהליך מעמיק ומקיף, ולצאת ממנו כשהעסק נמצא במקום אחר, כל אחת על פי הצרכים והיעדים שאיתם הגיעה לתהליך.

חבילה של 15 שעות - 300 ש"ח לשעה, סה"כ 4,500 ש"ח. 

*ניתן לפרוס לעד 5 תשלומים של 900 ש"ח כל אחד.

*ניתן לבטל בכל שלב ולקבל בחזרה את החלק היחסי של התשלום, החיוב יהיה על פי: 300 ש״ח לשעה אם בוצעו למעלה מ-5 שעות, 350 ש״ח לשעה אם בוצעו עד 5 שעות.

מה נוכל לעשות ביחד?

להבין לאן את רוצה להגיע ואיך תגיעי לשם. נסתכל על העסק שלך בתוך מארג החיים ונחדד את הכוונות והשאיפות שלך. נפרק את המשימות הגדולות לצעדים ברורים וקונקרטים, נבין מה עשוי לעכב אותך, ונגייס לעזרתך את כל המשאבים שיעזרו לך להניע ולממש את הצעדים האלה.

לעשות סדר בעסק. אני אעזור לך לעשות סדר בכל המחשבות שמסתובבות, לפרום את פקעת החוטים, לנשום עמוק, וליצור תמונה חדשה, ברורה וממוקדת של העסק שלך. תקבלי גם כלים שיחסכו לך זמן והתברברות, ויהפכו את ההתנהלות היומיומית שלך בעסק לפשוטה ויעילה יותר.

ליילד רעיון ראשוני, ולהפוך אותו למוצר או לשירות חדש. נבין מה עומד מאחורי הרעיון, נחדד את הערך שהוא בא לתת, נגלה למה הוא זקוק בשביל להיות מדהים אפילו עוד יותר, ונתווה את הדרך שתעזור לך להוציא אותו לעולם.

להתמודד עם דילמות. ביחד נתבונן בדילמות שיש לך בעסק, ונגיע לתשובות שהכי נכונות עבורך, כך שתוכלי לשחרר את התקיעות ולעוף עם העסק.

לקבל ביטחון בדרך שלך. לאורך התהליך נשים בצד את הקולות החיצוניים ש"יודעים" מה צריך, וניתן מקום לקול הפנימי שלך, שבאמת יודע. 

כמה זמן נמשך תהליך?

מניסיוני לרוב לאחר חודשיים-שלושה של פגישות שבועיות העסק נמצא כבר במקום אחר לגמרי.

אחרי שאבין את הצרכים שלך, אוכל לתת לך הערכה ראשונית.

 

כל כמה זמן ניפגש?

כדי להתניע תהליך רצוי להיפגש פעם בשבוע. בהמשך התדירות יכולה גם לרדת, תלוי בצורך.

 

איך נראה התהליך?

כל תהליך הוא תהליך חי ונושם, שנבנה על פי הצרכים הייחודיים שלך. בשיחת הטלפון הראשונית שלנו אחרי שנדבר קצת אוכל כבר לתאר לך איך זה הולך להיראות.

לאחר מכן בפגישה הראשונה שלנו אני אכיר אותך, את העסק שלך ואת הצרכים של שניכם, ונגדיר מטרות ותכנית עבודה עבור תהליך הייעוץ. התכנית תבטיח שנהיה מסונכרנות וממוקדות במה שהכי חשוב, ויחד עם זאת תהיה גמישה ונתונה לשינויים על פי הצרכים שיעלו תוך כדי תנועה.

איפה נפגשים?

אפשר להיפגש פיזית בפינה קסומה ביער המאכל בשדמאמא (במושב שדמה, ליד גדרה ויבנה) או בזום, ואפשר גם לסירוגין.

פגישה חד פעמית

לפעמים פגישה אחת זה כל מה שצריך כדי לעשות קפיצה קדימה

מה נוכל לעשות ביחד?

להתניע עסק או מיזם חדש. הקמה של עסק או מיזם חדש יכולה להיות מלווה בהרבה בלבול, רעיונות, משימות וספקות. אני אעזור לך לראות את התמונה הגדולה, להבין מהם הצעדים הבאים, ולקבל בוסט של ביטחון בדרך שלך.

להיסגר על תמחור. בפגישת עומק על תמחור בעסק נחבר בין האינטואיציה לאקסלים, כדי להגיע לתמחור הנכון ביותר עבורך מתוך בהירות וביטחון. פגישה כזו תתאים לך אם יש משהו שלא יושב לך עד הסוף בתמחור שלך או שאת מתלבטת איך לתמחר מוצר או שירות חדש.

להתמודד עם דילמה שעוצרת אותך. נתבונן ביחד בדילמה מכל הזוויות - מספרים, רגשות, משמעויות, השלכות, חלופות - ונחפש דרכים יצירתיות להגיע לתובנות ולבהירות. אני אשאל את השאלות, התשובות יהיו שלך, כדי שתוכלי להגיע לפיתרון שתהיי שלמה איתו.

להבין לאן פנייך מועדות. נעשה עצירה בתוך כל הרעש היומיומי, נסתכל על העסק במבט על ונבין לאן את את רוצה להגיע - בטווח הרחוק ובעתיד הקרוב. כשיהיה לך ברור לאן את הולכת, יהיה לך הרבה יותר קל להגיע לשם.

איך אפשר להתכונן לפגישה?

כדי שהפגישה תהיה אפקטיבית כמה שיותר, אבקש ממך להגדיר לעצמך מראש מה תרצי לקבל מהפגישה ומהן השאלות שיש לך, ולשלוח לי אותן מראש - כך נהיה ממוקדות במה שהכי חשוב לך.

איפה נפגשים?

אפשר להיפגש פיזית באזור מודיעין או בזום.

מחירים

מחיר לשעה - 350 ש"ח.

ניתן לקבוע פגישה של שעה, שעה וחצי או שעתיים, על פי הצורך.

Chair

קצר ולעניין - ייעוץ אקספרס

שיחת טלפון של 20 דקות לייעוץ בשאלה ממוקדת

מה נוכל לעשות ביחד?

לצאת מהלופ ולפתוח כיוונים חדשים. כשאת הולכת לאיבוד בתוך דילמה, כזו שאפשר לתאר בכמה דקות, אפשר לעשות שיחה קצרה וממוקדת שתעזור לך להתיר את הסבך ולראות בבהירות את הנתיבים שקיימים בפנייך. שיחות כאלה הן כיף גדול, וכמה שהן קצרות, הן יכולות לעשות הרבה סדר ולהכניס בהירות.

איך אפשר להתכונן לשיחה?

אבקש שתוודאי שאת יודעת להגדיר את הדילמה או השאלה ב-5 דקות לכל היותר, כדי שיהיה לנו מספיק זמן לחקור את השאלה ולהגיע לתובנות חדשות.

רק בטלפון?

כן. דווקא זה שאין וידאו ותמונה מאפשר לנו להתמקד בתוכן עצמו בלי הסחות.

מחירים

150 ש"ח לשיחה של 20 דקות.

Stool
process
meeting
express

רוצה לקרוא גם על סדנאות? הנה כאן

bottom of page